SALON MANICURE RADOM

NAILS BY ANA

SALON MANICURE I PEDICURE RADOM

manicure, pedicure, manicure spa, pedicure spa, żel, manicure hybrydowy, pedicure leczniczy

Zadbane dłonie to wyjątkowy pokaz dla każdej kobiety, niezależnie od wieku. Dodają nawet niesamowitej pewności siebie i seksapilu. Salon Paznokci Nails by Ana powstał z myślą o kobietach, które znają swoją wartość.

Salon manicure znajduje się w centrum Radomia. To wspaniałe miasto, w którym każda kobieta zasługuje na wykonanie manicure na najwyższym poziomie!

Posiadam wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej stylizacji paznokci o czym świadczy mnóstwo oryginalnych realizacji oraz grono stałych Klientek. Dzięki doświadczeniu i wypracowanej technice, salon paznokci gwarantuje najwyższy poziom usług. Oferujemy m.in.: manicure hybrydowy, przedłużanie paznokci, stylizację paznokci oraz inne usługi. Łącząc piękne wnętrza, świeże i pachnące kwiaty oraz wyjątkową gościnność, każdy z naszych klientów czuje się u nas wyjątkowo.

paznokcie-2
« z 4 »

ZAREZERWUJ WIZYTĘ NA PAZNOKCIE!

NAILS BY ANA

Plac Stare Miasto 1, Radom

MANICURE HYBRYDOWY

paznokcie Radom 3-min

W studio w centrum Radomia, oferujemy profesjonalne zabiegi takie jak pielęgnacja i stylizacja dłoni i stóp: manicure, pedicure, manicure spa, pedicure spa, paznokcie żelowe, art deco, manicure hybrydowy, stylizacja paznokci i inne. Co ważne, dla jakości i trwałości wyników naszych usług korzystamy z produktów najlepszych marek dedykowanych do użytku profesjonalnego. Należą do nich produkty takich marek jak Semilac, Neonail, Didier, Makear.

Dbamy o to, aby każdy manicure i pedicure był dopasowany nie tylko dla osoby, ale również do stylizacji czy nadchodzącej okazji. Inspirujemy się najnowszymi światowymi trendami oraz charakteryzujemy własną kreatywnością. Po konsultacji z naszymi klientkami przy wyborze kolorów i wzorów do paznokci bierzemy się do realizacji.

Obecnie piękne paznokcie hybrydowe nie są już zarezerwowane na specjalne okazje, ale postrzegane jako rzecz naturalna. W wielu zawodach stylizacja paznokci jest faktycznie wymagana.

POZNAJ CENNIK USŁUG

PAZNOKCIE NAILS BY ANA

Stylizacja paznokci, przedłużanie i manicure hybrydowy to nasza główna specjalizacja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych klientek, jako uzupełnienie pielęgnacji paznokci oferujemy również dobór oryginalnych wzorów. Profesjonalnie wystylizowane paznokcie są idealnym uzupełnieniem wyglądu i wizerunku każdej kobiety. Radom to miejsce życia i rozrywki, a więc stylizacja paznokci musi być na najwyższym poziomie.

Wszystkie nasze wieloletnie działania jako salonu paznokci zapewniły nam stale rosnące grono Klientów i liczne dobre opinie. Otrzymujemy te wyróżnienia, dzięki regularnemu pogłębianiu swojej wiedzy uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach z zakresu manicure, pedicure i innych usług.

Previous
Next